O nas

Tadam! to pracownia cukiernicza założona przez trójkę rodzeństwa: Maksa, Anię i Sonię. Chcieliśmy stworzyć razem coś wyjątkowego, bo chociaż mieszkamy w trzech zupełnie różnych miastach to łączy nas zamiłowanie do oryginalnych słodyczy, sztuki oraz codziennych przyjemności. Działamy na styku tradycyjnego cukiernictwa i designu, tworząc piękne torty i ciastka o ciekawej formie i wyrafinowanym smaku. 

Szczególnie ważne jest dla nas aby nasze słodycze zachwycały zarówno smakiem jak i jakością. Przygotowując wypieki korzystamy ze zdrowych, naturalnych składników, wyłącznie ekologicznej mąki oraz jajek. Nie używamy żadnych gotowych półproduktów (takich jak margaryna, sztuczne polewy, masy cukrowe czy jaja w proszku). Sami gotujemy dżemy z lokalnych, wyselekcjonowanych owoców, ucieramy orzechowe pasty i pieczemy biszkopty. 

Wszystkie torty w naszej kolekcji zostały starannie zaprojektowane i stanowią unikalne połączenie smaku i dopracowanej formy. Wzory dekoracji tworzymy samodzielnie i wykonujemy własnoręcznie zgodnie ze sztuką rzemieślniczego cukiernictwa.

Chcielibyśmy żeby nasze desery sprawiały przyjemność i były częścią tych ważnych chwil spędzanych z rodziną i przyjaciółmi. Sami też uwielbiamy celebrować wyjątkowe momenty. 

Tadam! - słowo naśladujące fanfary, używane dla podkreślenia sukcesu lub niezwykłej chwili.

https://secure.bigcartel.com/admin/design#